فالور واقعی پاپ آپ اینستاگرام

یکی از دغدغه های کسب و کار ها در اینستاگرام افزایش فالور واقعی اینستاگرام است ،با تغییرات الگوریتم اینستاگرام افزایش فالورواقعی اینستاگرام به سادگی قبل نیست و کسب و کارها با مشکل بلاک شدن پیج خود مواجه شده اند.

بطور کلی تبلیغات در اینستاگرام :

۱٫ بصورت بنری: در این روش که بسیار مرسوم است، بنر تبلیغاتی شما روی فن پیج های بزرگ قرار میگیرد. اگر شما بخواهید نتیجه بسیار خوب و عالی از این نوع تبلیغات دریافت کنید باید فن پیج های بزرگ تبلیغات بنری خود را  قرار دهید که قطعا هزینه های بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

۲٫ تبلیغات اسپانسر: این نوع تبلیغات به علت تحریم های ایران بطور کل در ایران قابل انجام نیست و  یا اگر باشد هزینه بسیار بالایی دارد. البته این روش برای تبلیغات بسیار عالی است.

 

و اما راه حل و پیشنهاد ما به شما برای تبلیغات اینستاگرام که گروه ما انجام میدهد.

 

تبلیغات  پاپ آپ اینستاگرام است که یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغات در اینستاگرام است، نحوه کار به اینصورت است که پیج شما برای افرادی که اپلیکیشن های مارا نصب دارند ارسال میشود و صفحه ی شما برای آنها باز می شود، آنها پیج شما را میبینند و به اختیار خود فالو میکنند. تمام فالورها در این روش واقعی هستند.این روش دارای بازخورد بسیار خوبی است.

طرح های فالور پاپ اینستاگرام:

۱. طرح نیم ساعته

۲.طرح یکساعته

۳. طرح ۲ الی ۳ساعته

 

در حال حاضر گروه تبلیغات دیجیتال رایکا تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام را با ظرفیت های بالا انجام می دهد

 

 

برای مشاوره رایگان و سفارش با ما در تلگرام در تماس باشید

تبلیغات تلگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به گروه تبلیغات رایکا میباشد. 1398 - 1399